BACK TO TOP

החזרת פריטים

 

במידה וברצונך להחזיר פריט שרכשת, אפשר לעשות את זה בלי בעיה - ובחינם (!) 

  

 

 

 

באריזה שבה נשלח הפריט מצורף דף הנחיות ורוד בו תמצאי את כל המידע כדי לשלוח את הפריט חזרה אלינו בקלי קלות.

כל מה שאת צריכה לעשות זה לבחור באחת מ-2 דרכים קלות ופשוטות להחזיר אלינו את הפריט: באחת החנויות שלנו או באמצעות דואר רשום ללא עלות.

 

הנחיות להחזרת פריט

יש לוודא שעברו פחות מ-30 יום מקבלת החבילה, שלא נעשה בפריט כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם.

 

השלב הבא הוא למלא את טבלת ההחזרות המצורפת לחבילה (ראי את התמונה המופיעה מטה):

- יש לציין את סיבת ההחזרה: 1 מידה קטנה | 2 מידה גדולה | 3 לא כמו שנראה באתר | 4 גזרה לא מתאימה | 5 לא לטעמי | 6 לא נוח | 7 פריט פגום | 8 איכות. 

- יש לבחור בדרך שבה תרצי שנזכה אותך: קבלת קרדיט לשימוש באתר ובחנויות ללא מגבלת זמן או זיכוי אמצעי התשלום בו השתמשת ברכישה.

לדוגמא מדבקת החזרות:

 

סיימת למלא את הטבלה? עכשיו נשאר רק לבחור את דרך ההחזרה שהכי נוחה לך

שתי אפשרויות קלות ופשוטות להחזרה עומדות לרשותך:

 

החזרה והחלפה באמצעות חנויות Adika >

בכל אחת מהחנויות שלנו תוכלי להחזיר או להחליף פריטים שרכשת באתר. כל שעלייך לעשות הוא להגיע לחנות עם טבלת ההחזרות, המשמשת כפתק החלפה, תוך 30 יום מקבלת הפריט. 

שימי לב: לא ניתן להחליף פריטים ממותגים חיצוניים בחנויות, אלא להחזירם בלבד. שימי לב! ניתן להחזיר ולהחליף פריטים שנרכשו באתר או בכל אחת מחנויות המותג בסניף אילת, כמו כן, 

ניתן להחזיר ולהחליף פריטים שנקנו בסניף אילת בכל שאר חנויות המותג, ייתכן ובעת ההחלפה תהיה תוספת של מע"מ בהתאם לשווי המוצר החליפי.

 רשימת החנויות המלאה מחכה לך כאן.

 

 

החזרה באמצעות דואר רשום >

הדביקי את "מדבקת ההחזרה - דואר ישראל" על גבי מדבקת המשלוח המקורית שעל החבילה.

יש לשים לב שהמדבקה מכסה את פרטי הכתובת שלך, כך שתהיה כתובת משלוח ברורה – כתובת המחסן שלנו.

לאחר מכן גשי לסניף הדואר הקרוב אלייך ושלחי אלינו את החבילה ללא עלות. אנחנו נעדכן אותך במייל ברגע שהחבילה תגיע אלינו.

לדוגמא מדבקת החזרה עם דואר רשום:

 

בכל שלב ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע בוואטסאפ 03-8001000, במייל [email protected] או בצ׳אט-לייב באתר.

 

הערות ותוספות

* במידה וביצעת הזמנה באתר כאורח/ת, כלומר בחרת שלא לפתוח פרופיל משתמש, וברצונך לקבל קרדיט עבור הפריט שהחזרת, ייפתח לך במסגרת תהליך ההחזרה חשבון זמני ובו יוזן קרדיט לשימוש עתידי באתר או בחנויות. על מנת להשתמש בקרדיט, יהיה עלייך ליצור חשבון באתר על בסיס הנתונים שהוזנו בעת ההזמנה המקורית (בלינק זה ניתן להזין את כתובת המייל שהוזנה בהזמנה, לבחור סיסמה ולהפוך את החשבון הזמני לקבוע). לאחר מכן ניתן לערוך שינויים בדף "החשבון שלי" באתר. 

* ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד) - בניכוי דמי המשלוח ששולמו. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל שאלה או תהייה אנחנו זמינים עבורך בוואטסאפ 03-8001000 או במייל [email protected].

*במקרה של ביטול עסקה ו/או החזרת מוצר עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו בהתאם להוראות הדין, עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך או עקב כל הפרה אחרת של החברה כלפי המשתמשת בקשר עם העסקה, תודיע המשתמשת על כך לחברה ויתואם המועד לאיסוף המוצר, והכל בהתאם להוראות הדין.

* את הפריטים המוגדרים עדינים - משמע, שעלולים להישבר או להינזק בשליחה - ניתן להחזיר בחנויות בלבד, עד 30 יום מרגע קבלת החבילה.

* לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, אבל ניתן לזכות כרטיס אחר במידה וישנו. יש לקחת בחשבון שזמן ההחזר עלול להתארך. לחילופין ניתן לקבל זיכוי לרכישה באתר.

* החזרת פריטים שנרכשו באמצעות קרדיט באתר יזוכו על ידי החזרת הקרדיט לחשבון האישי באתר.

* לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

* פיאות שיער, גרביים וגרביונים, וחלקים תחתונים של הלבשה תחתונה או בגדי ים - ניתנים להחזרה רק בהתאם להוראות הדין

* החזרת נעליים של מותגים חיצוניים, תתאפשר עם הקופסה המקורית בלבד.

* ניתן להחזיר פריט שנרכש באתר, בסייל עד 30 ימי עסקים מיום רכישתו. באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר - שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם ללא ניכוי.  באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם - ללא ניכוי.

* ניתן להחזיר ולהחליף פריטים שנרכשו באתר או בכל אחת מחנויות המותג בסניף אילת, כמו כן, ניתן להחזיר ולהחליף פריטים שנקנו בסניף אילת בכל שאר חנויות המותג, ייתכן ובעת ההחלפה תהיה תוספת של מע"מ בהתאם לשווי המוצר החליפי.

* פריטי אאוטלט שנרכשו באתר אינם ניתנים להחזרה.  

* פריטי אאוטלט שנרכשו בחנות בילו ניתן להחזיר בחנות האאוטלט בבילו סנטר בלבד, עד 5 ימים ממועד הרכישה ובצירוף קבלה או חשבונית. 

* במידה והלקוחה ביצעה הזמנה באתר באמצעות גיפט-קארד ובחרה להחזיר את הפריטים, הזיכוי יינתן באמצעות קרדיט בלבד ולא באמצעות זיכוי כספי.

* במידה והלקוחה מימשה באחת מחנויות המותג את הקרדיט שזוכתה עבורו מהזמנה קודמת, והיא בוחרת להחזיר פעם נוספת את פריטים אלו - הלקוחה תקבל זיכוי לחנות בלבד.

 

 

 

לחצו ENTER לפתיחת תפריט נגישות